Termékeink
Virágkötészeti kellék, dekoráció és ajándéktárgy nagykereskedelem

Szigetszentmiklóson működő virágkötészeti kellék, dekoráció és ajándéktárgy nagykereskedelemmel foglalkozó magyar tulajdonú cég keres csapatába
Junior beszerző
pozícióba 1 fő munkatársat.

Feladatok:

  • Megrendelések és visszaigazolások rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Árubeérkezések ellenőrzése, rendelési dokumentáció kezelés
  • Adatkezelés a vállalatirányítási rendszerben
  • EKÁER adatok kezelése
  • Utánrendelések lebonyolítása
  • Kimutatások készítése
  • Beszerzési vezető munkájának támogatása
  • Beszállítók felkutatása, a rendelt anyag minőségének, mennyiségének, árának ellenőrzése
  • A versenytársak kínálatának figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárás:

  • Beszerző mellett szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban a munkavégzéshez elengedhetetlen
  • Proaktívitás, önálló, igényes munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Octopus rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • családias hangulat
  • heti 40 órás munkaviszony hétfőtől péntekig
  • fejlődési lehetőség
  • külföldi kiállításokon való részvéte

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal a hr@decorand.com címen 2017. december 5-ig lehetséges.